Скоєно черговий підпал храму в Північному київському вікаріатстві

Храм Преображения Господня (при противотуберкулезном диспансере №1 на Оболони)У нiч з 22 на 23 травня невiдомими скоєно акт вандалізму щодо храму на честь Преображення Господнього Оболонського благочиння, що біля Київського міського туберкульозного диспансера (вул. Автозаводська, 68).

Зловмисники проникли в церкву, виламавши вхiднi дверi. Пiдпаливши храм всерединi i ззовнi, вандали зникли.

Небайдужi мешканці району, побачивши охоплений полум’ям храм, повiдомили настоятеля протоієрея Олександра Проченка та викликали полiцiю.

Будiвля церкви вцiлiла, хоча вогнем пошкоджено стiни. Правоохоронними органами ведеться слiдство.

Нагадаємо, що це не перший випадок наруги над православними церквами у Києві. Раніше повідомлялося про ряд спроб представників радикальних угрупувань, вороже налаштованих до Української Православної Церкви, підпалити храм «Всіх скорботних Радість» у Бабиному Яру.

Київська Митрополія УПЦ

Серпень 2024