Скоєно акт вандалізму щодо храму у Оболонському благочинні

1 жовтня скоєно акт вандалізму щодо храму на честь Преображення Господнього Оболонського благочиння, що біля Київського міського туберкульозного диспансера (вул. Автозаводська, 68).

Зловмисники залишили на стіні храму образливі надписи та стікери, що дискредитують та зводять безпідставні наклепи на Українську Православну Церкву.

Нагадаємо, на сайті Президента України розміщено петицію з проханням вжити заходів задля припинення провокацій проти УПЦ.

Нагадаємо, що це не перший випадок наруги над православними церквами у Києві. Раніше повідомлялося про ряд спроб представників радикальних угрупувань, вороже налаштованих до Української Православної Церкви, підпалити храм «Всіх скорботних Радість» у Бабиному Яру.

Київська Митрополія

Жовтень 2024