Митрополит Антоній очолив соборне богослужіння в Свято-Покровському Красногірському Золотоніському монастирі

18 травня 2022 р., в свято Преполовіння П’ятидесятниці, в день святкування Дубенської ікони Божої Матері, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, на запрошення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, очолив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Покровського Красногірського Золотоніського жіночого монастиря Черкаської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, архієпископ Городницький Олександр, вікарій Київської митрополії, а також вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, благочинний у справах монастирів. Преосвященним владикам співслужили гості в священному сані.

За богослужінням молилися насельниці Свято-Покровської Красногірської обителі на чолі з ігуменею Арсенією, а також настоятелька Свято-Троїцького Мотронінського монастиря ігуменя Іларія з сестрами.

Після читання Євангелія митрополит Антоній вимовив проповідь, привітавши настоятельку монастиря ігуменю Арсенію з сестрами, духовенство та всіх присутніх зі святом.

По завершенню Літургії від імені архієреїв владика Антоній подякував митрополиту Черкаському і Канівському Феодосію за запрошення служити разом у стінах Красногірського монастиря, а владика Феодосій, в свою чергу, подякував митрополиту Антонію та архіпастирям за соборну молитву.

За давньою традицією був звершений Хресний хід з чудотворною Дубенською іконою Божої Матері по храмам, келіям та приміщенням монастиря з читанням акафіста Пресвятій Богородиці.

Також архієреї звершили літію на могилі покійного митрополита Ніжинського і Прилуцького Іринея, похованого на монастирському кладовищі.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар