У свято Володимирської ікони Пресвятої Богородиці єпископ Боярський Феодосій співслужив собору архієреїв та духовенства УПЦ

6 липня, у свято Володимирської ікони Пресвятої Богородиці, Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Його Високопреосвященству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополити: Тернопільський і Кременецький Сергій, Овруцький і Коростенський Віссаріон, Сарненський і Поліський Анатолій, Вінницкий і Барський Симеон, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр; архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Луганський і Алчевський Митрофан, Білогородський Миколай, Гурій (Кузьменко), Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Городницький Олександр; єпископи: Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон, Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Роменський і Буримскій Іосиф, Джанкойський і Роздольненський Аліпій, Львівський і Галицький Філарет, Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, братія монастиря та священики Київської і Бориспільської єпархії.

За Богослужінням молилися митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, Донецький і Маріупольський Іларіон і архієпископ Горлівський і Слов’янський Митрофан.

Владика Місцеблюститель і архієреї піднесли особливу молитву до Господа за упокоєння душі новопреставленного Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, тіло якого знаходиться в Успенському соборі, щоб всі віруючі мали можливість попрощатися зі своїм Предстоятелем.

Після відпусту Літургії було звершено заупокійну літію за спочилим архіпастирем.

Сайт КДАіС

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]