У кафедральному Свято-Михайлівському соборі Черкас відзначили головне храмове свято

21 листопада у Свято-Архангело-Михайлівському кафедральному соборі відзначили головне храмове свято – Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил Безтілесних. Божественну літургію очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, єпархії архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій, вікарій Черкаської єпархії єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бишевський Кирил, єпископ Ладанський Феодосій. Разом з архієреями служило духовенство з усіх благочинь Черкаської, а також представники з інших єпархій.

Після читання Святого Євангелія владика Антоній виголосив проповідницьке слово на тему сьогоднішнього церковного свята.

За Божественною літургією були виголошені молитви за вітчизняних медпрацівників, котрі сьогодні знаходяться на передньому краї боротьби з коронавірусною епідемією. Також були піднесені молитви за упокій душі новопреставленого Патріарха Сербського Іринея.

По завершенні Літургії відбувся соборний молебень.

Прес-служба Черкаської єпархії

Дивіться ще одну фотогалерею >>>