Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в день пам’яті святителя Іоанна Златоустого

26 листопада 2020 року, в день пам’яті святителя Іоанна Златоустого Високопреосвященний архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі в с.Деренковець Корсунь-Шевченківського благочиння.

Високопреосвященному Владиці співслужило духовенство Черкаської єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія за ревне служіння Святій Церкві богослужебно-ієрархічних нагород були удостоєні клірики Черкаської єпархії:

• права носіння митри – протоієрей Іоанн Лонгвіненко, настоятель Свято-Успенського храму с.Деренковець Корсунь-Шевченківського району;
  • права носіння наперсного хреста з прикрасами – ієрей Назарій Княжук, старший священик храму Різдва Христового м.Черкаси;
  • також настоятель Благовіщенської парафії м.Золотоноша ієрей Діонісій Довгановський нагороджений правом носіння камилавки.

По завершенні богослужіння владика Феодосій виголосив проповідь і вручив церковні нагороди благодійникам приходу.

« Мар