Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у святкових заходах до ювілею Дня перемоги на Лютізькому плацдармі

6 травня на території Національного музею-заповідника “Битва за Київ у 1943 році”, що на Лютізькому плацдармі (Вишгородський район), відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у заході взяв участь вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій. Преосвященного владику супроводжували секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та благочинний Вишгородського благочиння Бориспільської єпархії протоієрей Димитрій Денисенко.

Урочистості було проведено за участю голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри, керівництва Київської обласної ради, ветеранів та учасників бойових дій.

Єпископ Феодосій передав благословення та слова вітання зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви. Звертаючись до ветеранів, архієрей сказав: “Ваш величний подвиг залишиться прикладом вірного служіння своєму народові. У цей день ми складаємо глибоку шану тим, хто на своїх плечах винесли тягар війни. Дорогі ветерани-визволителі! Хай не болять ваші рани, хай добро не переводиться у ваших оселях. Ми вдячні за той безцінний вклад, який ви зробили для перемоги”, – зазначив Його Преосвященство.

Учасники свята пройшли урочистою ходою до головного меморіалу музею та до пам’ятника Невідомому солдату, де поклали квіти. Пам’ять усіх загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

Київська Митрополія Української Православної Церкви

« Мар