Великий піст 2021 у Черкаській єпархії: ФОТОЛІТОПИС

От і завершується тривалий Великий піст. Вже за лічені години по всіх православних храмах залунає піднесене: «Христос воскрес!» За сьогоднішньою Божественною літургією священики вже одягли білі ризи, а чорні – скорботні – прибрані. Храми, навіть природа – все навкруги вкривається пасхальною радістю, яка наблизилася до нас впритул.

Протягом усього Великого посту наша прес-служба намагалася оперативно і всебічно інформувати громадськість про все, чим жила і живе Черкаська єпархія. А жила вона насиченою молитвою, церковними подіями, діловими зустрічами, багатьма добрими справами й задумами, якими черкаська паства засвідчила свою вірність Православній Матері-Церкві, її непорушним канонам і заповітам святих апостолів.

У нашій єпархії Великий піст 2021 уперше пройшов під молитовним омофором Високопреосвященнішого архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія, який гідно прийняв естафету від видатного архіпастиря землі Черкаської владики Софронія, роковини якому ми відзначатимемо незабаром.

Великий піст закінчився, але життя триває, тому прес-служба залишається завжди на вістрі всіх подій. Нам було і буде про що розповісти. А тепер згадаємо про найбільш яскраві події, що припали на Великий піст 2021 і які увійшли яскравими сторінками у фотолітопис Черкаської єпархії.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Лют