Юні парафіяни Черкаського кафедрального собору привітали архіпастиря та духовенство з різдвяними святами

15 січня 2023 р., після Божественної літургії в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси, учні Духовно-просвітницького центру Черкаської єпархії провели підготовлений ними різдвяний концерт. На святковому заході був присутній митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, а також духовенство кафедрального собору.

Вихованці творчої студії “Гармонія” та співці дитячого хору виконали різдвяні колядки і показали театралізовану виставу, створивши атмосферу урочистості, яку відчули перші свідки пришестя у світ Спасителя. Після виступу дітей, митрополит Феодосій звернувся до учасників концерту з вітальним словом і вручив їм солодкі подарунки. “Коли ми, дорослі, зустрічаємося з дітьми в дні Різдва Христового і бачимо, як вони по-особливому переживають це свято, ми теж відчуваємо себе дітьми. У ці дні хочеться побажати вам, вашим батькам і родичам Божого благословення на майбутній рік. Нехай народжений Господь Іісус Христос оселиться в наших серцях і дасть нам мир і спокій”, – побажав усім архіпастир.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії