Здійснено чергову спробу підпалу храму свт.Петра Могили Північного київського вікаріатства

16 січня невідомі вчинили спробу підпалу храму на честь ікони Божої Матері “Пом’якшення злих сердець” та святителя Петра (Могили) Другого шевченківського благочиння столиці.

За повідомленням настоятеля храму протоієрея Іоанна Тронька, близько четвертої години ранку зловмисники кинули у південну стіну дерев’яного храму чотири запалені скляні пляшки з горючою сумішшю.

«Лише дивом, заступництвом Пресвятої Богородиці, храм залишився неушкодженим, – говорить священик, – пляшки не розбилися та відлетіли від стін».

Від спроби підпалити церкву залишилися лише обгорілі сліди від потрапляння «коктейлю Молотова». Поліція Шевченківського району оперативно та професійно відреагувала на факт правопорушення.

Будівництво храму було розпочато 12 вересня 2007 р. У червні 2008 р. Блаженніший Митрополит Володимир (+2014, Сабодан) звершив чин його освячення на честь святителя Петра Могили й ікони Божої Матері «Пом’якшення злих сердець».

Нагадаємо, цей храм вже вдруге намагаються спалити невідомі зловмисники. Попередня спроба знищити церкву відбулася у січні минулого року.

За матеріалами Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ

« Мар