Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив ювілейні урочистості в смт. В. Димерка (+аудіо)

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив святкову Божественну літургію в Покровському храмі смт. Велика Димерка Броварського району. У цьому році великодимерська парафія святкує 230-річчя з дня освячення храму.

Владиці співслужили благочинний району протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму протоієрей Ігор Левчук, священнослужителі Броварського благочинного округу. Після закінчення Літургії єпископ Феодосій вимовив проповідь про опіку Пресвятої Богородиці про всіх, хто надіється на її милосердя.

Потім відбувся святковий хресний хід навколо храму, після якого владика з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира вручив церковні нагороди ктиторам і прихожанам храму. Орденом Почаївської ікони Божої Матері були відзначені Вакуленко Н. І. та Ролемська М. П., орденом святителя Петра Могили нагороджений Зарицький М.М.

Слухати проповідь

« Авг