На свято Богоявлення архієпископ Феодосій звершив чин Великого освячення води

19 січня 2021 року Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій у Михайлівському кафедральному соборі очолив урочистості на честь свята Богоявлення. Владика звершив Божественну літургію у співслужінні кліриків собору.

По завершенні Літургії він виголосив проповідь, в якій розкрив велике значення сьогоднішнього свята, євангельської події Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, а також сенс освячення води та її ролі у житті православного християнина.

Після цього на подвір’ї кафедрального собору владика очолив уставний чин Великого освячення води, по завершенні якого всі бажаючі мали можливість взяти з собою хрещенську воду. Як і попередні роки, за сприяння КП «Черкасиводоканал» у спеціальній автоцистерні артезіанської води для освячення було завезено в достатній кількості.

Владика не лише освятив воду, а й окропив нею вірян, котрі прийшли на святкове богослужіння. Насамкінець під спів тропаря сьогоднішньому святу владика Феодосій обійшов приміщення управління Черкаської єпархії і також окропив їх свяченою водою.

Цього ж дня з благословення архієпископа Феодосія благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак освятив воду на підприємстві «Черкасиводоканал», яке забезпечує обласний центр якісною питною водою.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар