Архієпископ Феодосій звершив читання Великого покаянного канону у співслужінні духовенства Оболонського району столиці

3 березня, у вівторок першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив читання другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь святих безсрібників Косьми і Даміана Римських в Оболонському районі (при Діагностичному центрі м.Києва).

За богослужінням разом з Високопреосвященним владикою молилися благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук та настоятелі храмів Оболонського району столиці.

Наприкінці богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

« Апр