Єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в м.Страсбурзі (Франція)

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, який перебував у Франції для участі в заходах, присвячених 1000-річчю давньоруського чернецтва на Афоні, відвідав православну парафію на честь Всіх Святих в м.Страсбурзі.

13 грудня, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, єпископ Феодосій звершив Божественну літургію в співслужінні настоятеля парафії ігумена Филипа (Рябих) і духовенства з України, яке супроводжувало владику. На богослужінні, яке відбувалося церковнослов’янською, французькою та румунською мовами, молилися вихідці з України, Росії, Білорусі, Молдови, які проживають в м.Страсбурзі – Парламентській столиці Європи. Парафію Всіх Святих головним чином складають православні християни Ельзасу, регіону на самому Сході Франції, і його околиць, які проживають тут постійно або тимчасово (дипломати, ділові люди, представники в Раді Європи, викладачі та студенти Страсбурзького університету та інших навчальних закладів).

На богослужінні владика виголосив молитву Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні. Наприкінці Божественної літургії єпископ Феодосій вимовив проповідь і передав настоятелю і парафіянам храму благословення і добрі побажання від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Цього ж дня владика відвідав споруджуваний у Страсбурзі православний собор на честь Всіх Святих.

« Мар