Єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю з нагоди престольного свята Свято-Вознесенського храму Києва

9 червня 2016 року, у свято Вознесіння Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі Голосіївського благочиння столиці.

Його Блаженству співслужили єпископ Боярський Феодосій, єпископ Васильківський Миколай, а також духовенство Києва.

Під час літургії Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. “Христос вознісся від нас на небо і посів по правиці Бога Отця. Те благословення, яке Син Божий дав апостолам і яке наповнило їх радістю великою, воно і понині перебуває у Святій Церкві. Якщо ж і ми, за прикладом нашого Спасителя, будемо здійматися від землі до неба, від грішного життя до життя по заповідям Христовим, то ми також будемо вшановані Богом і перебуватимемо у Його Царстві”, – закликав до чистого життя Архіпастир.

Після одпуста Предстоятель вручив нагороди благодійникам та привітав кліриків і вірян Свято-Вознесенської парафії з престольним святом.

По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив хресний хід до хрестильні на честь ікони Божої Матері «Спорителька хлібів» і звершив її освячення. Також Архіпастир освятив приміщення місцевої недільної школи.

За матеріалами сайтів Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ і Київської Митрополії УПЦ

« Мар