Монастирі та храми Черкаської єпархії продовжують надавати допомогу постраждалим від військових дій в Україні.

Зокрема, чоловічий монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці м.Черкаси надає допомогу біженцям у приміщенні Черкаського Будинку культури імені І.Кулика.

Також прихожани Черкас передають гуманітарну допомогу у волонтерський центр при Черкаському  ліцеї №21.

В ці дні на Черкащині робиться все можливе для полегшення життя тих, хто вимушений був покинути свої домівки у зв’язку з військовими діями, що тривають на території України.

Як повідомлялося раніше, біженці з різних регіонів, що перебувають в Черкасах, отримують продуктову допомогу від Черкаської єпархії, а всі бажаючі – гаряче харчування біля Архангело-Михайлівського кафедрального собору Черкас.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

Травень 2024