У Черкаській єпархії відзначили річницю архієрейської хіротонії єпископа Золотоніського Іоанна

5 квітня 2021 року, в день пам’яті преподобної Єлени Флорівської, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій очолив Літургію Передосвячених Дарів в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці м.Черкаси. У цей день намісник монастиря, вікарний архієрей Черкаської єпархії єпископ Золотоніський Іоанн, відзначав 6-ту річницю рукоположення в сан єпископа.

Владикам Феодосію і Іоанну на Літургії співслужили братія обителі, духовенство єпархії та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

На завершення богослужіння перед іконою Єлени Флорівської був здійснений подячний молебень, після якого владика Феодосій привітав єпископа Іоанна з днем архієрейської хіротонії та вручив букет квітів. На завершення богослужіння владика Іоанн приймав вітання від духовенства, братії, сестер і прихожан монастиря.

« Мар