Архієпископ Феодосій звершив всенічне бдіння і освятив Антимінси

9 січня, напередодні Неділі 31-ї після П’ятидесятниці, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив всенічне бдіння в кафедральному Свято-Архангело-Михайлівському соборі Черкас. Його Високопреосвященству співслужило соборне духовенство.

Також Владика Феодосій звершив чин освячення Антимінсів.

Приготовлені плати перед освяченням були покладені на святий Престол. Далі, після належних молитов, Високопреосвященніший архієпископ Феодосій з читанням уставних молитов окропив плати з’єднанням вина і трояндової води і помазав їх святим миром. Потім в кожен плат була вкладена частинка святих мощей преподобномученика Макарія Овруцького і Канівського.

Сьогодні було освячено 5 антимінсів для 5 престолів Червоногірського Золотоніського Покровського жіночого монастиря. Протягом наступного тижня на всіх новоосвячених антимінсах кожен день буде звершуватися Божественна Літургія.

Май 2022
« Апр