З благословення архієпископа Феодосія виходить нова книга автора популярних православних оповідань

Виходить з друку нова книга Олександра Горшкова – відомого журналіста, медійника Черкаської єпархії, автора багатьох оповідань на церковно-православну тематику в пригодницькому жанрі. Це – книжки, широко відомі православним читачам не лише в Україні, а й далеко за її межами: «Самарянка», трилогія «Самітник», «Ангелина», «Грішниця», «Поцілунок Ангела», «Капкан» та інші. Нова книга цього автора називається «Закхей» і є сучасною інтерпретацією відомої євангельської історії про митаря Закхея.

Це перша книжка, яка виходить з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія у православному черкаському видавництві «Канон», отримала офіційне ухвалення Видавничого відділу Української Православної Церкви і має дозвіл Рецензійної комісії Відділу на розповсюдження. Вона розрахована на широке коло читачів, котрі цікавляться питаннями духовності, християнської моралі, протистояння багатьом спокусам і падінням.

Як і більшість попередніх книжок цього автора, нова теж написана дохідливим літературним стилем у жанрі пригод, має гострий динамічний сюжет, який триматиме увагу читача до останньої сторінки.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Апр